x

Tum Site Yorumları

NY
Nur YETİM
Burzek her daim hayatımızda
Eşim 2021 yılında hockin lenfoma 4. evre nüks yaşadı. 2 kür akıllı ilaç kullandı. Kök hücre nakli oldu. 14 kür koruyucu kemoterapi yanında Burzek kullandı. Tedavisi yeni bitti. Tahlilleri gayet iyi, aylık gitmesi gereken kontrolleri 2 aya çıkarttılar. Çok memnunuz. Özellikle herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Bizi Burzek le tanıştıran ve her an yanımda olan Seca Biltekin Sofu ya çok çok teşekkür ederiz. Bıkmadan usanmadan ilgileniyor bizimle canım Secacım.
5/5
Comment Score
02.04.2024 | 16:37
Was this review helpful to you?
Yes: 0
No: 0
M**** Ö****
Ameliyatlık kistlerimi doktor bile bulamadı.
Merhaba, Bundan dört ay önce biri özel, diğeri devlet hastanesi olan iki hastanenin kadın hastalıkları bölümündeki doktorların ameliyat dediği biri 3 cm diğeri 5 cm olan kistlerim vardı. BURZEK' i düzenli kullanmamın dördüncü ayında kontrol için gittiğim aynı doktorun aynı ultrason makinesinde yapılan ölçümler sonrası doktor herhangi bir kist bulamadı. BURZEK var olan kistlerin hepsini temizlemişti. Beni BURZEK'e yönlendiren ve düzenli kullanımı sonunda, olumlu sonuçlar elde edeceğime inandıran, sürekli takipte kalan herkese çok teşekkürler.
5/5
Comment Score
26.03.2024 | 13:03
Was this review helpful to you?
Yes: 0
No: 0
Mustafa Şık
Teşekkürler
Ürününüzden çok memnunum. Henüz cümle kuramayan kızıma 2 buçuk yaşında 6 haftalık kür uyguladım. Daha kür bitmeden bariz kelime artışı oldu. Bağırsakları temizlendikçe algısı açıldı. Şimdi 1 buçuk sene sonra tekrar kullandım. Dilinde ki beyaz (candida) görünüm bitti. Çok teşekkür ederim böyle bir ürün yaptığınız için
5/5
Comment Score
27.09.2023 | 14:47
Was this review helpful to you?
Yes: 0
No: 0
To comment please login in site