x

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Türkiyenin Malatya ilinde kurduğumuz ZB Sağlıklı Yaşam şirketimizde insan sağlığını destekleyen ürünler üreterek insanlara faydalı olmaya çalışan mütevazi bir firmayız. Şirketimiz bir sermaye gurubu tarafından kurulmamıştır, herhangibir yerden yatırım desteği almamıştır.


TARİHÇEMİZ

  • 07.05.2020 : ZB Sağlıklı Yaşam A.Ş. kuruldu.

  • 05.10.2020 : Burzek Takviye Edici Gıda onayı alındı.

  • 29.10.2020 : Burzek üretimi başladı.

  • 09.11.2020 : Standartlara uygun üretim ve kalite süreçleri ISO 22000 belgesi ile kanıtlandı.

  • 2021 - ...    : Her geçen gün daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunabilmek için gayretle çalışıyoruz...
ÜRETİM TESİSİMİZ

Üretim tesisimizde Türk Gıda Kodeksine uygun ve hijyenik şekilde üretim yapılmaktadır.

Tesisimizde iyi üretim uygulamaları (Good Manufacturing Practices - GMP) ve İyi Hijyen Uygulamaları (Good Hygienic Practices - GHP) temelinde HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points) programı uygulanmaktadır.

HACCP ilkelerine uygun olarak, üretimin tüm aşamaları, kontrol parametrelerinin gözlem ve ölçümlerinin planlı bir sırada yürütülmesi ile denetlenmektedir.

Kalite Güvence Standartlarımızın etkinliği bağımsız uzmanlar tarafından düzenli olarak değerlendirilmektedir.

Üretim tesisimiz, dünya çapında güvenli gıda tedarik zinciri sağlamak için tasarlanmış olan uluslararası bir standart olan ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesini alarak uluslararası platformda da kalitesini kanıtlamıştır. Üretim tesisimizde üretilen ürünlerimizin üretim prosedürleri ve üreticiden tüketiceye kadar gıda zincirine yönelik risk değerlendirmeleri ,Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi (EFSA) Türkiye Odak Noktası Ağı’nda bulunan gözlemcileri tarafından değerlendirilerek, Avrupa Standardı (ES 29000) tarafından belirlenen standartlara ve Avrupa Birliği Gıda Güvenliğini Koruma Mevzuatına uygun olduğu tespit edilmiş ve ürünlerimize Avrupa Birliği ülkelerinde dolaşım belgesi verilmiştir.


MİSYONUMUZ

Tüm dünya insanlarının hastalıklarına şifa olabilmek, sağlıklı bir yaşam sürebilmelerine katkıda bulunabilmekVİZYONUMUZ

Sağlıklı yaşamı teşvik etmek ve yeni dünya düzenine uygun sağlıklı yaşam modelleri oluşturabilmek